arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Vartotojas/Projekto pavadinimas:sigita
Įmonės pavadinimas:DLB
Svetainė:http://dundalklc.ie
MiestasAll Ireland

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Joninės Dundalk 2015...

All Ireland
Vietovė:Tullow, Virginia, Drogheda, Louth, Castlebar, Navan, Mullingar, Carlow, Cavan, Clare, Cork, Donegal, Dublin, Galway, Kerry, Kildare, Kilkenny, Laois, Leitrim, Limerick, Longford, Mayo, Meath, Monaghan, Offaly, Roscommon, Sligo, Tipperary, Waterford, Westmeath, Wexford, Wicklow, All Ireland
Paskelbtas: 2015-04-23 00:05Birželio 20 d. saulėgrįžos metu, kai naktis būna trumpiausia, o gamta klesti, auga, žydi, vyks Joninių šventė Dundalko mieste. Joninės, tai viena iš seniausių lietuviškų švenčių, per kurią negali likti namuose.

Šventės metu bus pinami vainikai, ieškoma paparčio žiedo. Sako, dar niekas nerado žydinčio paparčio. Bet jis tikrai žydi ir tik šią naktį. O kas nenori rasti laimės.?
Tokia galimybė gali pasitaikyti vieną kartą metuose ir tik per Joninių šventę, kai visi ieško paparčio žiedo.

Atvykusius į šventę linksmins folkloro ansamblis, tautinis šokių kolektyvas, vedėjas Tomas išjudins visus su žaidimų gausybe bei akcijos atrakcijos tiek dideliems, tiek mažiems ... Lietuviškas alus, cepelinai, šašlykai, žuvis pasotins tikrai ne vieną. O kur dar vakaro siurprizas?!..

Lietuvos estrados princas - Rytis Cicinas visus ragins ne tik šokti, bet ir prisiminti populiariąsias dainas. Prizais bus apdovanoti atvykusieji į šventę, pasipuošę tautiniais rūbais. O svarbiausia, lauksime Jonų ir Janinų.

Ateikit, linksminkitės ir ieškokit paslaptingo žiedo tik pas mus adresu: Racecourse Road, Dundalk, Co. Louth, birželio 20 dieną. Renginio pradžia 11:00.

Socialinės nuorodos


Komentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]
Artimiausi Renginiai Airijoje

 
 
 

Advokatas Airijoje kompensacijas. Suzalojimai Darbe, Kelyje, Nelaimingo atsitikimo atveju