arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Airijos Naujienos Jusu Akimis >> Naujienos ir pranešimai >> KONSULINĖ MISIJA GOLVĖJUJE 2015 M. BALANDŽIO 25 D
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Renginiai Airijoje
Įmonės pavadinimas:Renginiai Airijoje
MiestasGalway

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

KONSULINĖ MISIJA GOLVĖJUJE 2015 M. BALANDŽIO 25 D

Galway
Vietovė:Galway
Paskelbtas: 2015-04-27 13:00Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus, š. m. balandžio 25 d. dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Golvėjų.

Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso ir asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Prisikėlimo bažnyčioje (Church of Resurrection) esančioje adresu - Ballinfoyle, Headford Road, Galway. Planuojamas konsulinės misijos laikas: balandžio 25 d. šeštadienį, 10.30-16 val.

Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos Golvėjuje metu maloniai kviečiami registruotis iš anksto el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt arba tel. +353-12035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos).
Registruodamiesi el. paštu prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą dėl kurios kreipiatės. Registruotis kviečiame iki š. m. balandžio 23 d.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje - https://ie.mfa.lt/.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

Socialinės nuorodos


Komentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]
Artimiausi Renginiai Airijoje

 
 
 

Advokatas Airijoje kompensacijas. Suzalojimai Darbe, Kelyje, Nelaimingo atsitikimo atveju