arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Sveikatos ir Grožio paslaugos >> Monualine estetine terapija masažas pagal V.S. Tolkachov metoda Lucan Dublin
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Manual Therapy and Remedial massage Method V.S. Tolkachov Lucan Dublin
Įmonės pavadinimas:Мануальная терапия и лечебный массаж Lucan Dublin
Telefonas:0872944931
Svetainė:http://www.manual-aesthetic-medicine.com

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Monualine estetine terapija masažas pagal V.S. Tolkachov metoda Lucan Dublin

Vietovė:
Paskelbtas: 2020-04-02 11:00Monualine estetine terapija masažas pagal V.S. Tolkachov metoda Lucan Dublin
Monualine estetine terapija atliekama lėtais judesiais, nykščiais keletą sekundžių spaudžiant atitinkamus taškus visame kūne. Tai stimuliuoja organų darbą ir harmonizuoja organizmo sistemų veiklą. Spaudimas taip pat stiprina kraujo ir limfos cirkuliavimą, gerina metabolizmo procesus, mažėja raumenų nuovargis, skausmas ir gerėja darbingumas.

masažas pagal V.S. Tolkachov metoda Lucan Dublin medicina apima neurologiją, ortopediją ir reumatologiją. Skausmas, atsirandantis dėl minkštųjų audinių, nervinių rezginių ar šaknelių dirginimo, sąnario judesio amplitudės pokyčių, pasireiškia raumens sutrumpėjimu (spazmu), skausmingais taškais raumenyse, odos jutimo sutrikimais, skausmais sausgyslių prisitvirtinimo vietose prie kaulų. Dažnai pradinė šios disfunkcijos (sutrikimo) išraiška yra kurio nors sąnario judesio amplitudės sumažėjimas (blokada), kuri gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: raumens spazmo, psichoemocinių išgyvenimų, raumenų tonuso pusiausvyros sutrikimo, sąnario pasislinkimo ir t.t.

Šis masažas gali būti taikomas sveikatinamo tikslais, siekiant pagerinti viso organizmo būklę. Taip pat norint pašalinti įtampą bei nuovargį, atgauti jėgas po sunkios darbo dienos ar sustiprinti bendrą savijautą.

Monualine estetine terapija (Manual Therapy and Remedial) massage Method V.S. Tolkachov Lucan Dublin
Tel. 00353 872944931 Vladimir

Socialinės nuorodos


Komentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]
Artimiausi Renginiai Airijoje

 
 
 

Advokatas Airijoje kompensacijas. Suzalojimai Darbe, Kelyje, Nelaimingo atsitikimo atveju