arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Pramogos Renginiai Airijoje >> Renginiai Airijoje >> Seminarai >> Nebijok kalbėti pokalbių vakaras apie emocinę sveikatą
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Renginiai Airijoje
Įmonės pavadinimas:Renginiai Airijoje
MiestasDublin

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Nebijok kalbėti pokalbių vakaras apie emocinę sveikatą

Dublin
Vietovė:Dublin
Paskelbtas: 2016-10-21 17:00Spalio 16 d. 16 val. Lietuvos ambasada Airijoje, Andrius Mamontovas, Jurgita Jurkutė ir „Jaunimo linija“ kviečia į pokalbį apie emocinę sveikatą ir savižudybių prevenciją.
Šis pokalbis – tai vienas iš iniciatyvos „Nebijok kalbėti“ renginių. Nuo 2010 m. Andrius Mamontovas kartu su psichologu Pauliumi Skruibiu ir „Jaunimo linijos“ savanoriais surengė trisdešimt aštuonis „Nebijok kalbėti“ susitikimus įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Vienas iš iniciatyvos „Nebijok kalbėti“ autorių Andrius Mamontovas sako, kad jis tokiuose pokalbiuose dalyvauja, nes tai mažiausia, ką jis gali padaryti: „Tai liečia mus visus. Kiekvieną iš mūsų. Savižudybių mastas Lietuvoje yra toks, kad kiekvienas tiesiogiai ar netiesiogiai esame su tuo
susidūrę. Skirkite porą valandų savo laiko ir galbūt kažkada išgelbėsite kito žmogaus gyvybę“.

Esu viena iš tų, kuriai teko patirti artimo žmogaus savižudybę. Žinau, kaip tai sunku ir kiek reikia pastangų, kad galėtum vėl atsistoti ant kojų. Savo patirtimi dalinuosi tam, kad sustiprinčiau ir įkvėpčiau tuos, kuriems dabar sunku“, – sako pirmą kartą prie „Nebijok kalbėti“ prisijungsianti Jurgita Jurkutė.

Emocinės paramos tarnybą „Jaunimo linija“ atstovausiantis psichologas Paulius Skruibis kviečia į renginį ateiti visus, kuriems rūpini emocinė sveikata ir savižudybių prevencija: „Tegul nesuklaidina „Jaunimo linijos“ pavadinimas. Manau, kad šios temos aktualios visiems, nepriklausomai nuo amžiaus“.

„Nebijok kalbėti“ renginys vyks spalio 16 d. 16 val. Dubline, Draíocht-The Centre for the Arts and Entertainment, The Blanchardstown Centre, Blanchardstown (šalia LeisurePLEX pramogų centro ir FRIDAY‘S restorano).

Socialinės nuorodos


Komentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]
Artimiausi Renginiai Airijoje

 
 
 

Advokatas Airijoje kompensacijas. Suzalojimai Darbe, Kelyje, Nelaimingo atsitikimo atveju