arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Teisinės paslaugos >> Greitos skyrybos internetu
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Nemokami Skelbimai
Įmonės pavadinimas:Greitos skyrybos internetu
MiestasRutland

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Greitos skyrybos internetu

Rutland
Vietovė:Avon, Bedford, Berkshire, Birmingham, Blackpool, Bolton, Bournemouth, Bradford, Cambridge, Cheshire, Cleveland, Cornwall, Coventry, Dudley, Durham, East Riding of Yorkshire, East Sussex, Essex, Huddersfield, Humberside, Ipswich, Isle of Wight, Isles of Scilly, Leeds, Leicester, Lincolnshire, Liverpool, London, Luton, Manchester, Merseyside, Middlesbrough, Middlesex, Northumberland, Norwich, Nottingham, Oldbury-Smethwick, Oxford, Portsmouth, Preston, Reading, Rutland
Paskelbtas: 2021-05-10 08:00Greitos skyrybos internetu

–skyrybų klausimai sprendžiami internetu sutuoktiniams suteikia galimybę viską gerai apgalvoti, neskubant apsvarstyti visus variantus. Advokatui bendraujant internetu su abiem sutuoktiniais visada randami optimalūs, tinkantys abiems sutuoktiniams sprendimai.

–skyrybų klausimus sprendžiant internetu sutuoktiniai turi galimybę ramiai, be emocijų išspręsti turto padalinimo, kompensacijų, vaikų išlaikymo dydžio ir formos, paskolų grąžinimo bei kitus privalomus spręsti klausimus.

–skyrybų klausimus sprendžiant internetu klientas gauna kokybiškas paslaugas sugaišdamas labai mažai laiko.

Konsultacija Telefonu
IRL +353 863030255
LT +370 65620506
El-pastas legaladv at 1000sads.com

šeimos ginče musu mediacija gali padėti susitarti taikiai?

Skyrybos yra vienas iš skaudžiausių žmonėms emocinių būsenų. Tokios būsenos metu jie negali ramiai galvoti. Dominuoja įtempti konfliktiniai santykiai, o tai, kliudo kalbėtis ir klausytis. Abi šalys tiesiog nenori girdėti kitos pusės.

Pakeltas balso tonas yra svarbus tik tam, kas jį transliuoja, o ne tam, kam skirta. Mediatorius nesiekia, kad šalys susitaikytų, tačiau ieško galimybių žmonėms susitarti taip, kad jie galėtų bendrauti ateityje. Galėtų pažiūrėti vienas kitam į akis.

Šeimose auga vaikai, tad aktualus jų išlaikymas, bendravimo tvarka, turto, kreditų dalybos. Santykiai be pykčių, apmaudo ir nuoskaudų – padeda šalims bendrauti vaikų auklėjimo, išlaikymo ir kitais klausimais.

Mediacijos metu paaiškinama, kaip bendrauti, palengvinti situaciją vaikams. Juk net ir po santuokos nutraukimo vaikams tėvai išliks tie patys.
Mediatoriaus pagalba pačios šalys procese viena kitą išgirsta, diskutuoja, bet ne konfliktuoja, ieško geriausių jų ginčui situacijų.
Mediatorius padeda surasti tai šeimai tinkamiausią sprendimą. Šalims susipykus jos nebenori viena kitos nei girdėti, nei matyti, o mediatorius padeda pamatyti ir išgirsti.
Mediacijos nauda yra maksimaliai nukreipta į pačių ginčo šalių poreikius

Konsultacija Telefonu
IRL +353 863030255
LT +370 65620506
El-pastas legaladv at 1000sads.com

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]