arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Teisinės paslaugos >> Skyrybos UK (Anglijoje)
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Nemokami Skelbimai
Įmonės pavadinimas:Skyrybos UK (Anglijoje)
MiestasRutland

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Skyrybos UK (Anglijoje)

Rutland
Vietovė:Purviai, Avon, Bedford, Berkshire, Birmingham, Blackpool, Bolton, Bournemouth, Bradford, Cambridge, Cheshire, Cleveland, Cornwall, Coventry, Dudley, Durham, East Riding of Yorkshire, East Sussex, Essex, Huddersfield, Humberside, Ipswich, Isle of Wight, Isles of Scilly, Leeds, Leicester, Lincolnshire, Liverpool, London, Luton, Manchester, Merseyside, Middlesbrough, Middlesex, Northumberland, Norwich, Nottingham, Oldbury-Smethwick, Oxford, Portsmouth, Preston, Reading, Rutland
Paskelbtas: 2021-05-10 09:00Skyrybos gyvenant užsienyje

Sprendžiant šeimos ginčus – mediacija yra privaloma

Nuo 2020 m. sausio įsigaliojo nauja Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nustatyta tvarka. Esant šeimos ginčui dėl santuokos nutraukimo, vaiko išlaikymo, bendravimo tvarkos ir kitokiems ginčams mediacija yra privaloma. Tik ja pasinaudojus galima kreiptis į teismą.

Pasiteiravimui
+353 86 3030255
+370 65620506Pastarąjį dešimtmetį Lietuvą paliko daugybė susituokusių šeimų. Pasikeitusios gyvenimo sąlygos, finansinis nepriteklius, atsivėrusios naujos galimybės ar kitos priežastys lemia, kad dalis sutuoktinių, gyvenančių užsienyje, nusprendžia pasukti skirtingais keliais ir nutraukti sudarytą santuoką. Tokiais atvejais tampa aktualūs klausimai kaip nutraukti Lietuvoje įregistruotą santuoką, į kur reikėtų kreiptis, ar santuokos nutraukimą inicijuoti užsienio šalyje, o gal abiems sutuoktiniams reikėtų grįžti į Lietuvą. Dėl šių ir kitų klausimų skyrybos gyvenant užsienyje gali tapti tikru iššūkiu. Todėl rekomenduojame nerizikuoti prarasti daug laiko bei pinigų brangiems skyrybų advokatams Anglijoje, Airijoje ar kitoje šalyje, ir kreiptis į šios srities profesionalus Lietuvoje, padėjusius nutraukti ne vieną tarptautinį elementą turinčią santuoką. Jeigu jūs ar jūsų sutuoktinis yra Lietuvos Respublikos piliečiai ir jūs gyvenate užsienio šalyje, tačiau norite skyrybų procesą vesti Lietuvoje – šis straipsnis gali būti jums aktualus.

Pasiteiravimui
+353 86 3030255
+370 65620506

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]