arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
 

1000sADS Reklamos Marketingo paketų aprašymas
Pasirinkite 1000sADS Narystę atitinkančią jūsų poreikius

 
Bronze
Silver
Gold
Mini Svetainė
  
  
  
Skelbimo atnaujinimas, iškėlimas į pirmą lapą
  
  
  
Mini reklama
  
  
  
SQ puslapis
  
  
  
Automatinis Jūsų pasirinktų 5 skelbimų atnaujinimas
  
  
  
Reklama jūsų pasirinktoje kategorijoje
  
  
  
Reklama pagrindiniame 1000sADS puslapyje
  
  
  
Automatinis Jūsų pasirinktu 10-ties skelbimų atnaujinimas
  
  
  
{num_vip_places} rezervuotos VIP skelbimų vietos
  
  
  1.    Mini svetainė – tai jūsų mini internetinė svetainė 1000sADS portale. Čia galite patalpinti savo nuotraukas, video, ypatingus pasiūlymus ir kitą jums svarbią informaciją.

2.    VIP skelbimo atnaujinimas, iškėlimas į pirmą lapą – ši VIP narystė leidžia atnaujinti savo skelbimus ir rankiniu būdu iškelti 3 skelbimus į pirmą, pagrindinį skelbimų puslapį.

3.    Mini reklama – dešinėje jūsų svetainės dalyje turite galimybę patalpinti savo reklamą. Tai gali buti nuotrauka, video ar tekstinė informacija su nuoroda į pageidaujamą tinklalapį ar tiklalapio vietą.

4.    SQ puslapis - tai galimybė susikurti SQ arba Squeeze puslapį.
Sqeeze puslapis yra skirtas susikurti ir auginti potencialių klientų duomenų bazę. Tiesioginės rinkodaros srityje ši duomenų bazė kitaip vadinama potencialių klientų sąrašu. Šis sąrašas yra svarbiausia interaktyvios marketingo kampanijos dalis. Tai suteikia galimybę produktyviai informuoti periodiškai siunčiant naujienlaiškius savo potencialiems klientams.

5.    Automatinis Jūsų pasirinktų 5 skelbimų atnaujinimas - esate užsiėmę? Neturite laiko atnaujinti skelbimus rankiniu būdu? Mūsų sistema tai padarys automatiškai. Kas valandą sistema atnaujins po vieną skelbimą iš jūsų pasirinkto 5 skelbimų sąrašo, taip  jūsų potencialūs klientai greičiau gaus reikiamą informaciją.

6.     Reklama jūsų pasirinktoje kategorijoje -  mes patalpinsime jūsų reklamą pasirinktoje kategorijoje dešinėje puslapio pusėje.

7.    Reklama pagrindiniame 1000sADS puslapyje - tai maksimali reklama, patalpinta dešinėje banerių pusėje , kurią pamatys daugybė potencialių klientų kas diena.

8.    Automatinis jūsų pasirinktų 10-ties skelbimų atnaujinimas - esate užsiėmę? Neturite laiko atnaujinti skelbimus rankiniu būdu? Mūsų sistema tai padarys automatiškai. Kas valandą sistema atnaujins po vieną skelbimą iš jūsų pasirinkto 10 skelbimų sąrašo, taip  jūsų potencialūs klientai greičiau gaus reikiamą informaciją.

9.    6 rezervuotos VIP skelbimų vietos - jūsų Auksinė VIP narystė leidžia atnaujinti ir iškelti 6 skelbimus į pirmą pagrindinį skelbimų puslapį.  Bronzinė / Sidabrinė narystė leidžia atnaujinti ir iškelti 3 skelbimus. Jūsų Gold VIP narystė leidžia atnaujinti ir iškelti 6-šis skelbimus į pirmą pagrindinį skelbimų puslapį. Bronze/Silver narystė leidžia atnaujinti ir iškelti 3 skelbimus.