arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Kitos Paslaugos >> siuntiniu kroviniu pervezimai Airija-Anglija -Lietuva
Vartotojas/Projekto pavadinimas:SECURE COURIER
Įmonės pavadinimas:SECURE COURIER
Telefonas:0857778986
MiestasAll Ireland

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

siuntiniu kroviniu pervezimai Airija-Anglija -Lietuva

All Ireland
Vietovė:Tullow, Virginia, Drogheda, Louth, Castlebar, Navan, Mullingar, Carlow, Cavan, Clare, Cork, Donegal, Dublin, Galway, Kerry, Kildare, Kilkenny, Laois, Leitrim, Limerick, Longford, Mayo, Meath, Monaghan, Offaly, Roscommon, Sligo, Tipperary, Waterford, Westmeath, Wexford, Wicklow, All Ireland
Paskelbtas: 2015-05-24 14:54VAZIUOJAME PER ANGLIJA. is Airijos geguzes 19d. is lietuvos geguzes 26d. 1 KG-1euras. minimalus mokestis 20 euru. nestandartiniu kroviniu kaina sutartine.


Akcizinės prekės (tabako gaminiai, alkoholis) antikvariniai daiktai, meno vertybės, pinigai, taurieji metalai, brangakmeniai, ginklai bei jų dalys, šaudmenys, fejerverkai, psichotropiniai vaistai, narkotikai bei medžiagos ar produktai, kurie dėl savo cheminių ar fizikinių savybių gali apgadinti transporto priemonę, sukelti pavojų žmogaus sveikatai, aplinkai ar turtui ir yra įtraukti į Jungtinių Tautų Organizacijos ekspertų komiteto pavojingų medžiagų sąrašą, daiktai ar prekės, kurių teisėto jų įsigyjimo užsakovas negali įrodyti, taip pat daiktai, kurių gabenimas yra uždraustas pagal Airijos Respublikos įstatymus – NEGABENAMI.
Už gabenamus maisto produktus neatsakome.
Gavėjas privalo pakrauti ir iškrauti siuntas, kurių iškrovimui reikalinga krovimo technika.

tel . Airija 0857778986 arba 0858130091. LT. 0037064673102

Socialinės nuorodos
Komentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]